STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / TEORIA SPISKU!

Teoria spisku!Organizacja Narodów Zjednoczonych a wraz z nią i Komisja Europejska i Światowy Kongres Żydów rozpoczęły słono dotowany program, który ma oduczyć ludzi myślenia w kategoriach spiskowych. Jeśli zatem uważasz, że Tedros Ghebreyesus jest szefem Światowej Organizacji Zdrowia na skutek wspólnego poparcia chińskich komunistów i Billa Gatesa…to nadajesz się do resocjalizacji. Jeśli przy tym masz informacje, że to człowiek, który maczał palce w ludobójstwie przeprowadzonym w Etiopii i jest nałogowym komunistą, to nie nadajesz się do życia we współczesnym świecie. Teoria spisku!


Subskrybuj Komentarze Tygodnia ►GadowskiTV
Książki i kawa ► http://gadowskiksiegarnia.pl
Facebook ► https://www.facebook.com/GadowskiWitold
Instagram ► https://www.instagram.com/gadowskiwitold.ig
TikTok ► https://www.tiktok.com/@gadowskiwitold.pl
Spotify ► GadowskiTV
Patronite Wyspa Prawdziwej Wolności 


Dalej: jeżeli uważasz, że rody Rockefellerów i Rotszyldów maja nieproporcjonalne wpływy wśród światowych korporacji i finansjery, to powinieneś intensywnie się leczyć z tego. Nie ma żadnych knowań Światowego Forum Ekonomicznego i tego dewianta Klausa Schwaba, nie ma dziwacznych planów nieuka Billa Gatesa i jego byłej żony Melindy. Nie było afery pedofilskiej – na najwyższych piętrach władzy z rodem Clintonów włącznie – sterowanej przez Epsteina i Ghislaine Maxwell. Ta ostatnia została przecież skazana za notoryczną niewinność i zupełnie nie była powiązana z izraelskim Mossadem, nie brała od izraelskich służb żadnych pieniędzy.

Nie ma żadnego Klubu Bilderberg, jeśli już to przecież to tylko hobbystyczne spotkania hodowców światowego szczęścia. Światowa pandemia Covid 19 wydarzyła się poprzez naturalną mutację wirusa ze zwierząt na ludzi i wybuchła na skutek niezachowywania higieny a Antonio Fauci i zespół „najlepszych ekspertów” walczył z tą pandemia najlepiej jak dyktuje nauka, byłoby znacznie lepiej, gdyby w tym wszystkim nie przeszkadzali ludzie – tak jak Gadowski – zadający niewygodne i niepoprawne politycznie pytania.

To wszystko kanon przekonań, które masz wyznawać – wedle wykładni proponowanej przez ONZ. Ta organizacja zresztą stała się już większą parodią niż przed wojną była Liga Narodów. Na jej czele niezmiennie stają maksymalnie skorumpowani urzędnicy, zwykle z krajów biedniejszych, którzy są wygodnymi figurantami dla wielkiego kapitału.

Uwaga, tu znów autor zaczął uprawiać ulubione przez siebie teorie spiskowe, które prowadzą jedynie do zamętu w umysłach i psują obraz świata jako zgodnego wysiłku ludzi najlepszej woli.

A teraz poważnie: zastanowicie się nad tym co bliższe jest realnemu opisowi świata.

Czy można go opisać w kategorii harmonijnego postępu, któremu przeszkadzają jedynie ludzie złej woli wymyślający fantastyczne teorie istnienia ogólnoświatowych spisków?

Czy też bardziej do opisu pasuje narracja, że jednak istnieją bezczelne i zadufane w sobie finansowe kliki, które dysponują nieograniczonymi zasobami, które ukradły większości ludzi świata i gotowe są bronić tego stanu przy użyciu wszelkich technologicznych, gospodarczych i wojskowych przewag?

Który z tych opisów więcej wyjaśnia, rodzi lepszą metodę do drążenia rzeczywistości?

Ci, którzy mówią, że nie istnieją żadne spiski twierdzą, że nie są w stanie dyskutować z obserwatorami zauważającymi spiski bowiem wiara w spisek jest psychiatryczna i prowadzi do wielu kłopotów. Oni nawet zapętlili się już w takim stwierdzeniu, że nie mogą nawet wypowiadać zdania: „nie ma spisków”, bo zwolennicy wyjaśniania spisków natychmiast okrzykną, że wypowiadanie takiego twierdzenia jest właśnie przejawem udziału w spisku.

Przyjmijmy zatem, że nie ma spisków. Jak więc wyjaśnić fakt, że wirus, który nie jest zbyt śmiertelny i co prawda rodzi poważne schorzenia, ale nie zagraża ludzkości stał się przyczyną największego w nowoczesnych dziejach wyłączenia światowej gospodarki i rozregulowania finansów do tego stopnia, że zrodził światowy kryzys na skalę, której nie jesteśmy teraz w stanie nawet ocenić?

Jak wyjaśnić faszystowski terror prowadzący do przymusu szczepienia się eksperymentalnymi i niesprawdzonymi substancjami sprzedawanymi przez prywatne koncerny farmaceutyczne, które dzięki temu osiągają niesamowite zyski?

Jak wyjaśnić zgodne prześladowanie wszelkich naukowców, którzy wskazywali na oczywiste nonsensy tej – trwającej już ponad dwa lata – sytuacji?!

Nie ma spisków, a więc co jest? Ludzkość zbiorowo zwariowała? Zbiorowo postanowiła oddać władzę w ręce tych, którzy odebrali jej większość światowych zasobów?

Czy czasem nie jest tak, że ci którzy zabierają innym wartości, w które ludzkie życie wyposażył sam Pan Bóg występują po prostu przeciwko Boskiemu Prawu Naturalnemu i Boskiej Logice, dzięki którym zbudowaliśmy nasz świat takim jakim pamiętamy go sprzed roku 2019?

Kto tu zwariował? Kto jest totalitarnym zamordystą i terroryzuje ludzi, w celu uczynienia z nich niewolników?!

Pytania szura i zwolennika spiskowego wyjaśniania rzeczywistych mechanizmów władzy będą narastać! Nikt nie wywinie się ani od odpowiedzi na nie, ani od odpowiedzialności – bowiem ludzi takich jak autor tego nieodpowiedzialnego tekstu są miliony i nie sposób ich wszystkich uciszyć.