STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / SPRAWA EPSTEINA

Sprawa EpsteinaDobiega końca proces Ghislaine Maxwell. Została uznana za winną sprzedawania dzieci po to aby stały się seksualnymi niewolnikami bogatych ludzi. Jest to kolejna odsłona sprawy Jeffreya Epsteina, jednej z najbardziej bulwersujących historii z przełomu XX i XXI wieku. Ta historia pokazuje także jak bardzo współczesny świat odszedł od podstawowych wartości.


Epstein pochodził z biednej żydowskiej rodziny, miał jednak niezwykle bystry umysł i wielkie zdolności matematyczne. Szybko znalazł sobie posadę nauczyciela a potem wszedł w znajomości ze sławnymi i bogatymi.

W ciągu dziesięciu lat stał się niezwykle bogatym człowiekiem, który obracał się w kręgach znanych i bogatych. Miał swój samolot, nazwany „Lolita Express”, którym latali politycy i gwiazdy.

Kupił dwie prywatne wyspy, na jednej z nich zorganizował prywatne centrum rozpusty, gdzie głównymi aktorami były dzieci. Te dzieci służyły za seksualne zabawki dla najbardziej znanych polityków, biznesmenów, gwiazd Hollywood. Przez wiele lat Epstein i jego towarzyszka Ghislaine Maxwell byli bezkarni, kolejne oskarżenia były ignorowane a sam Epstein pozostawał bezkarny. Chełpił się bliską znajomością zarówno z Donaldem Trumpem jak i małżeństwem Clintonów. Gwiazdy przywożone były na prywatna wyspę Little Saint James lub na rozległe rancho Epsteina w Teksasie. Kiedy milioner został aresztowany gwiazdy nagle zaczęły – jedna po drugiej – deklarować, że nie znały Epsteina. Skandal wybuchł nawet w angielskiej rodzinie królewskiej, okazało się bowiem, że z usług Espsteina korzystał także książę Andrzej, który zawarł bliską znajomość z milionerem i jego towarzyszką. Bliskim znajomym Epsteina i Maxwell był m.in. znany gwiazdor Hollywood Kevin Spacey.

Epstein został jednak aresztowany przez prokuratora z dystryktu Południowy Nowy Jork. Nagle unikający przez wiele lat odpowiedzialności Epstein znalazł się w świetle reflektorów, ujawniły się ofiary procederu polegającego na handlu dziećmi dla celów seksualnych. Dzieci dostarczane były znanym osobom. Tu kończy się oficjalna opowieść o Epsteinie i Maxwell.

To co dalej napiszę jest rezultatem mojej analizy i kontaktów z kilkoma wywiadowcami poza granicami Polski.

Epstein szybko popełnił samobójstwo (2019 rok) w celi więziennej. Nie mógł złożyć zeznań i opowiedzieć o kulisach swojej działalności. Usta Epsteina zostały zamknięte w odpowiednim czasie.

Pozostała jego towarzyszka: Ghislaine Maxwell. Córka znanego miliardera Roberta Maxwella, który zginął – w niewyjaśnionych okolicznościach – na pokładzie swojego jachtu. Według moich informacji, popartych rozmowami z Yuvalem Avivem – byłym szefem komanda zabójców Mossadu, które mordowało członków organizacji „Czarny Wrzesień”, Maxwell został zabity przez ludzi Mossadu. Obawiano się aby nie zdradził zbyt wiele…

Yuval napisał książkę o zabójstwie Maxwella. Robert Maxwell był agentem Mossadu kierowanym przez generała Rafiego Eitana i miał ogromny udział w wykradzeniu tajemnic nuklearnych Stanów Zjednoczonych, które posłużyły do budowy i udoskonalenia broni atomowej w Izraelu. Maxwell brał także udział w handlu oprogramowanie szpiegowskim PROMIS dla wielu krajów, w tym państw latynoamerykańskich i dyktatur komunistycznych w Europie Środkowej. Szpiegowskie układy Maxwella odziedziczyła jego najstarsza córka Ghislaine oraz dwie inne córki. Mam poważne podstawy do tego aby sądzić, że działalność Jeffreya Epsteina i Ghislaine Maxwell była ściśle powiązana z działaniami kilku służb specjalnych. Sieć pedofilskich zależności działała w celu zbierania materiałów kompromitujących na znanych polityków, artystów, gwiazdy. W ten sam sposób gromadzono tzw „kompromaty” na szefów znanych firm informatycznych, naukowców i osoby powiązane z najnowszymi technologiami. Wszystko po to aby najnowsze technologie bez przeszkód trafiały do Izraela i były wykorzystywane jako własne technologie izraelskich firm. Chodziło przede wszystkim o technologie udoskonalające maszynę totalnego podsłuchu znaną dziś jako program Pegasus!

Epstein grzecznie powiesił się w swojej celi, pozostała jednak jego towarzyszka i powiernica wszelkich tajemnic – Ghislaine Maxwell. Właściwie to stawiam nawet tezę, że to pani Maxwell była osobą wiodącą w szpiegowskich układach i powiązaniach Epsteina. Teraz, gdy Maxwell została uznana za winną można oczekiwać niespodziewanych zdarzeń. Naraz pierścień ochrony ze strony służb przestał być skuteczny. Co takiego popełniła Ghislaine Maxwell, że przestała być odcinana przez służby specjalne od odpowiedzialności za swoje przestępstwa?

Wrócę do tej historii, jednak dziś chciałem ją przedstawić w najprostszej opowieści aby pokazać jak daleko zło i zepsucie sięga na szczyty dzisiejszego świata. Amoralne służby, bezwzględni bogacze, wpływy w świecie polityki i największych biznesów. Ta sieć nie straciła swojej głowy z chwila śmierci tajemniczego pana Espteina ona działa do dziś a jej ofiarami padają dzieci!