Przeczytaj, zanim spróbują zgwałcić twoją kobietę

Sylwestrowa zabawa w Kolonii miała dodatkowy, multikulturowy, smaczek.Oto tłum około tysiąca  nowoprzybyłych  do Kolonii Arabów otoczył kilkadziesiąt Niemek i zagranicznych turystek. Wiele z nich zostało okradzionych, te które miały mniej szczęścia usiłowano zgwałcić.

Policja niemal nie reagowała, a kilka dni po zajściach pani Henrietta Reker – burmistrz Koloni stwierdziła, że kobiety powinny wykształcić u siebie specjalne wzorce zachowań, które pomogłyby im uchronić się przed napaściami ze strony mężczyzny (chodzi o imigrantów).  

Mówiąc prościej: pani burmistrz raczyła stwierdzić, ze winę za seksualne napaści ze strony muzułmańskich nachodźców ponoszą same ofiary...

I pani burmistrz – w myśl własnej lewackiej logiki – ma rację.

Nieszczęsna kobiecina nie przeczuwa nawet jak jasno wypowiedziała muzułmańskie myśli,  „gości” atakujących niewiasty.

W islamie, a zwłaszcza w nauczaniu wahabickich mułłów, bardzo wyraźnie rysuje się bowiem takie przesłanie:

–Każda kobieta, która ubiera się nieprzystojnie, nieskromnie (jak na islamskie, zakutane, standardy) zasługuje na gwałt, ba wielu imamów nawołuje wręcz, aby każdy prawowierny muzułmanin widząc nieobyczajnie (po europejsku po prostu) ubraną kobietę powinien ją przykładnie ukrać gwałtem...

Inna zasada radykalnego islamu głosi, że kobieta jest własnością swojego męża, a kobiety niewierne i kobiety niewiernych należą się wojownikom Allaha jak psu buda.

Europa jest dla nich ziemią, którą muszą podbić, a skoro nie panuje na jej terytorium islam, to oznacza że na razie kontynent jest „ziemią wojny”, a na „ziemi wojny” obowiązują prawa wojenne, a więc także zasady niewolnictwa i handlu niewolnicami oraz zasady seksualnego dżihadu.

Arabowie wjeżdżajac do Europy nie muszą okazywać wdzięczności, bowiem – w ich rozumieniu – to nie rządy i społeczeństwa europejskie zapewniają im byt i spokojne życie – jest to jedynie dar Wszechmogącego Allaha.

Europę, w ich rozumieniu, zamieszkują niewierni, a niewierni powinni islamistom płacić podatek od swojej „niewierności” - jizję.

Czasem taką jizję wojownik Allaha może sobie odbierać w naturze, gwałcąc niemuzułmańską kobietę.

Muzułmanie, którzy trafiają teraz do Europy nie mają żadnego długu wdzięczności, nie odczuwają konieczności – choćby emocjonalnego – rewanżu.

Oni zajmują ziemię, która ma być ziemią Allaha.

Tchórze z Europy Zachodniej nie są już nawet w stanie tak jasno tego wyrazić.

Są sterroryzowani własnymi miazmatami. Oni już tylko będą się cofać przed rozparzoną tłuszczą.

Niestety społeczeństwa Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza plemiona Arabskie, nie myślą tak jak Europa, nie czują tak jak Europa, nie wartościują tak jak Europa.

Gwałty na niemuzułmankach to będzie teraz codzienność krajów, które przyjmują duże grupy arabskich muzułmanów. Nie ma inaczej.

Jeśli chcecie wiedzieć do czego zdolny jest wojujący islam zapytajcie Salmana Rushdiego.

Powtarzam to do znudzenia:

wprowadźmy w Polsce moratorium na przyjmowanie uchodźców aż do konca Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a potem przyjmujmy jedynie chrześcijan .

To racja bezpieczeństwa dla naszych rodzin, kobiet, kraju.

 

Komentarze

Princess, a jakie są informacje źródłowe? Przez rok mieszkałam obok imigrantów we Francji i pracowałam z nimi. Może czasem nie są tak bezpośredni i brutalni w działaniu, ale kierują się dokładnie takimi zasadami i nie ukrywają tego. Nie ukrywają tego od wielu lat i przygotowują się do takiego zalewu od wielu lat. Moralność europejska jest im całkowicie obca i ich poziom myślenia jest taki sam: czy jest to prosty robotnik czy konsul.

It's awesome to visit this website and reading the views of all mates concerning this paragraph, while I
am also eager of getting experience.

Feel free to visit my website: antalya escort - http://www.forumbim.com/

To odpowiednik prokuratora i śledczego, we współczesnych językach, inquisition to śledztwo, dochodzenie (do prawdy). To ideologowie wdrukowywali przez całe pokolenia całkiem inne znaczenie słów. W mętnej wodzie.... w zamieszaniu najlepiej robic brudne interesy. Stąd to pomiesznie pojęć. Ale my już tu się dowiedzieliśmy i nie będziemy propagować owego wykrzywionego znaczenia. nieprawdaż?

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.