Spotkanie w Blaszkach

"Chciałbym nam wszystkim zadać pytanie: po co nam jest Polska? Jeżeli nie umiemy udzielić odpowiedzi na to pytanie, to może nie jest potrzebna?"

Komentarze

Odpowiedż na pytanie "Po co Nam Polska". A czy ktoś zadaje sobie pytanie "Po co Nam matka ?" Kto chce byc sierotą , wolna droga , świat jest duży.

Jedno z najlepszych spotkan pana Gadowskiego !

jedno z najlepszych. Będę do niego wracać.

Pomysł z konfederacją dobry, ale sam i nawet z kilkoma (kilkudziesięcioma) osobami zrealizować pomysł będzie trudno, graniczące z cudem. Chyba, że zrobić coś na kształt koordynatora i zaprosić wszystkie grupy wolnościowo-społecznościowe do zrzeszenia się w coś większego. Jeśli to się uda, to jak pogodzić w tym wszystkim rozbieżne interesy tych grup? Inicjatyw robionych przez różne środowiska jest dużo, ale spiąć to nie będzie łatwe. By nie być gołosłownym na przykład: Pan, Panie Witoldzie i Rafał Ziemkiewicz, Piotr Zychowicz i Leszek Żebrowski, Sławomir Cenckiewicz i Piotr Gontarczyk. Grzegorz Braun i Dawid lub Bronisław Wildstein.
Wszystkim tym osobom zależy na Polsce, ale widzą ją inaczej. Inaczej też widzą podejście do historii Polski i polityki w sprawie stosunków polsko-żydowskich. Jak Pan to chce spiąć w kupę? Nie wiem ....

pozdrawiam
Z mojej strony mogę teraz zrobić jedno, przekazać jakiś fundusz na Pana działania. Jestem jednym z wielu szarych obywateli, tak więc nie widzę siebie jako tego co mógłby pomóc w tej sprawie. Kto tam zna takiego Habilitosa? Co taki może? Jestem prywaciarzem, to czasu i tak jak na lekarstwo.

Trzymam kciuki aż się wyłamią :) przeleję parę złotych na podane konto.

Aha, gdyby Pan to przeczytał, na FB - Pablos Habilitos, nazwisko prawdziwe przesłałem Panu w wiadomości na FB i będzie także na przelewie.

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.