Komentarz Tygodnia - 7.10.2015

Najnowszy komentarz tygodnia.

Komentarze

Czy posiada pan jakies informacje na temat raportu WSI?

Witka.. to boskie..

kukunio to kanalia i złodziej powinien siedzieć w więzieniu. Gdzie są prokuratorzy?

Jakie stanowisko polityczne będzie Pan piastował po wyborach?

Jedna gęś z walentynkowym logo umknęła uwadze…
Biega po zagrodzie i może namieszać

Kukunio…
Wynoszenie bezcennych rzeczy z kancelarii niestety nie jest zapoczątkowana przez Kukunia żyrandola
Wcześniej kradli wszyscy poprzednicy
Za pieniądze podatników wyposażane były kolejne gabinety kolejnych przywłaszczeńców

Leśna strażnica okazała jest
Zastanawiam się czy pogranicznicy w obliczu zagrożenia patrolują rejony
Czy tylko machają z okien chusteczkami "uchodźcom"…

Pozdrawiam
Dużo zdrowia Panu i całej wesołej ekipie.

Wypadałoby jednak wiedzieć o czym się mówi. W Tygodniku nie było wywiadu z Charamzą, tylko jego tekst. Niedotyczący coming-outu.
Pozdraiwam, choć i tak wiem, że nie opublikuje pan tego.

dziekuje, wazna ocena

Jan Bury z PSL przyjmie rowniez 10ciu muzulmanow:) dodatkowo bedzie karmil cale 10tys glodnych brzuszkow makaronami z wlasnej fabryki:"polskie makarony"Pan dorobil sie po 10000000000x kroc.

Czasem sił starczy ograć tych obok, ale nie polec w walce ze sobą. I trzeba męstwa, by największego zaznać zwycięstwa, bo nic co łatwe, tak nie ucieszy, jak ta wygrana.

"Bunga" to burdel.Nie byłby rad z takiego "towarzystwa"

Witam Panie Witku, SUPER dziennikarzu, poeto i góralu spod samiuśkich Tater - HEJ!, jednym z niewielu, których naprawdę warto czytać, słuchać i oglądać. Jest Pan takim dziennikarzem jakim wyobrażał sobie Cat-Mackiewicz, który mówił, że dziennikarz nie powinien demonstrować i wpływać na innych swoimi poglądami, tylko przekazywać to co akurat aktualne. Śledzę Pana od jakiegoś czasu regularnie i z zainteresowaniem, i chociaż na politycznych konszachtach i dziennikarstwie śledczym znam się najmniej albo prawie wcale. Te wiadomości, którymi nas Pan karmi są często szokujące, ale po tej telewizyjnej pace dziennikarskiej umożliwiają nowe spojrzenie na tematy, które Pan porusza z wrodzonym sobie (jak zwykle zresztą) wdziękiem, spokojem, opanowaniem a nawet z uśmiechem. Mniemam, iż wynika to z Pana wrażliwości.
A teraz rzutem na taśmę - Tygodnik Powszechny, Kocurek Gałczyński no i Kisiel:
TP - to nie jest już to samo pismo, do którego pisał swoje genialne felietony i regularnie przebywający na czarnej liście cenzury Kisiel. W mojej wydziałowej Bibliotece na UW nikt tego nie czyta (chociaż jest zaprenumerowany).
Wiadomo, że ,,Sprzysiężenie" to pierwsza powieść Kisiela, który ośmielił sprzeniewierzyć się polskiej tradycji patriotycznej - tak mu zarzucano, a Gałczyński poświęcił tej powieści żartobliwy wierszyk. Dorzucę anegdotę w tym temacie: Redaktor TP (ksiądz Piwowarczyk) powiedział do Kisiela tak: ,,No, panie Kisiel, że pan pisze pornografię, to rozumiem, ale że taka nudną, to już jest niewybaczalne".

Ewa Kopacz -to taka uczciwa nieuczciwość. Raz mówi, że jest ,,za", a głosuje ,,przeciw". Raz chce debaty, na drugi dzień już nie. Obiecuje cuda-wianki, bo juz teraz to ona chce zrobić nam tylko dobrze - i nie tylko nam. Ona chce zbawiać świat. To jakaś paranoja. Zajmijmy się lepiej własnym ogródkiem - krajem, narodem. Zachowajmy jedność narodową, kulturową i psychologiczną. Owszem, dostosujmy się do zmiennych okoliczności, ale tak by osiągnąć dla NAS najbardziej korzystne rezultaty. Niech złoży jedną obietnicę: że odejdzie z polityki. A ponieważ miłosny akt wyborczy i konkurs troski o biednego już wystartował - więc tak jak Pan mówi - głosujmy na kogo chcemy, ale z głową i nie wsłuchujmy się w głosy tych tefałenowskich dziennikarzełków bo to kreatorzy ludzkiej wyobraźni, którzy spełniają wymogi ideologiczne i którzy nie uczą nas jak myśleć - uczą nas jak powtarzać. Oni potrafia przystosować sie do każdych warunków i na każdym etapie - to pieszczochy władzy.
I naprawdę wszyscy jesteśmy już tym zmęczeni i wyłomotani pieśnią masową.

Kukunio - a ja mówię Ciamciaramcia, ale Kukunio tys piknie - Hej!
Sprawę skradzionych (bo jak to inaczej nazwać) obrazów, wieży Yamaha, niszczarki, żyrandoli zbagatelizował. Jestem natomiast ciekawa jak to możliwe że prywatna osoba dostarczyła te obrazy do domu aukcyjnego? (obyło się bez dokumentu, pokwitowania?).
A kabarety?- nie wytrzymają z nim konkurencji.
Panie Witku, proszę dopisać do listy osób, które już Pan wymienił kandydatury ode mnie: 1.Janusz Lewandowski - 50 tyś zł na m-c jako euro-poseł (o fortuno tygrysico!, co oni robią z taką kasą!?) a obecnie przewodniczący Rady Gospodarczej przy madame Kopacz, który zapewnia, że w Polsce nie ma głodujących dzieci. 2. Tadeusz Iwiński - osobiście złożył deklarację w TV, że oddaje swoją działkę dla rodziny uchodźczej. 3. Ewa Siedlecka publicystka GW - laureatka Nagrody Tolerancji 2013, osoba, która na głównych stronach GW omawia prawa osób LGBT (lesbijek, gejów, biseksów i transików) i która pokłóciła się z Rafałem Ziemkiewiczem o uchodźców zarzucając mu że nie chce się kulturowo wzbogacić. Jak słuchałam tej dyskusji to podniosło mi się ciśnienie.
Panie Witku, na koniec, bo chyba zamordowałam klawiaturę a nie chcę zamordować Pana moją radosna twórczoscią: życzę Panu podczas następnych sennych połowów złowienia złotej rybki z bardziej ludzka twarzą. Pozdrawiam Pana i Szatana też pozdrawiam.

Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. <a href="http://www.SEORankingLinks.com">Seo Plugin</a>
seo plugin http://www.SEORankingLinks.com/

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.