Komentarz Tygodnia - 4.11.2015

O pomysłach PiS na przywrócenie normalności.

Komentarze

Pnie Witku ,

pieknie powiedziane :)

piotr

socjalizm każdemu nosa utrze, bogatych zdusi dzisiaj a biednych pojutrze ...
Również, dobrze by było usiąść sobie spokojnie na stołeczku i odsłuchać kilku wystąpień ŚP Baronessy Małgorzaty Tatcher, skierowanych do posłów Labour Party ...

Długo i ciężko pracowałeś na zaufanie, którym zostałeś obdarzony. Proszę Cię, nie przechlej tego...to jest Ten moment, w którym wóda jest najgorszym doradcą zwycięzców...

Partie powinny być zlikwidowane, bo nie są one czymś co wspomaga nasze polskie społeczeństwo, a jedynie służą one podziałom i skłóceniu i tak osłabionego, przez działania obcych służb. Partie powstały w Polsce, w skutek przyjęcia przez socjalistów. Jest to organizacja obca polskim tradycjom. Czy nie powinniśmy wrócić do normalności? https://youtu.be/22XRnp616kk więcej w tym filmie. Pozdrawiam.

Religie to największa głupota jaką mógł wymyślić sobie człowiek. Jakby życie nie było dość trudne. Wszystkie religie działają na zgubę człowieka , chyba najwięcej ludzi zginęło w imię wiary. Żadna katastrofa, epidemia czy inna zaraza nie zabiła tylu co wojny religijne i cała ta otoczka z nimi związana. W imię jakichś wyimaginowanych bożków. I po co ? . Po to , żeby zarządzać umysłami i portfelami ludzkimi !

Panie Gadowski jesteś Pan żydem ,jak zdrajca Jarosław Kaczyński ! ! !

Był moment kiedy ta strona przyciągnęła mnie w miarę rzetelną i sensowną opinią na temat uchodźców/imigrantów. Sprawdziłem bio Gadowskiego i faktycznie - jest kawał życiorysu. Pomyślałem, że posłucham co ma do powiedzenia. Oglądam i staram się komentarzami dyskutować i polemizować z różowym obrazem PiS mając nadzieję na jakieś sensowne komentarze (przecież z przeciętnym dostępem do informacji trudno wyrobić sobie opinie na temat szczerości intencji autora). Moje starania i nadzieje spełzają na niczym. Niewygodne komentarze są po prostu na tym portalu banowane.
PS. Dla myślącego. Z dotychczasowych projektów ustaw PiS tak samo nieudolny albo bardziej niż PO.
1) Z wstępnie zadeklarowanej pomocy frankowiczom się wycofują i... dobrze. Bo ta najbardziej by uderzyła w tak przez nich hołubione polskie banki (PKO BP i Getin należą do tych, które mają największe portfele kredytów CHF)
2) wstępny projekt podatku od transakcji finansowych jest jednym wielkim bublem. Abstrahując od faktu totalnego braku znajomości tematu, to jego wprowadzenie w obecnej formie uczyniłoby nieopłacalnym prowadzenie interesu brokerskiego w Polsce, na czym z kolei skorzystaliby brokerzy zdalni (nieobjęci podatkiem)- pośredniczący w handlu na GPW z zagranicy.
Wypowiadam się tylko o branży, którą jako tako znam - ciekaw jestem czy w innych projektach ustaw też występują takie kwiatki.
Wnioski:
a) PiS jest taką partią jak każda inna w Polsce - byle się dorwać do władzy a gówno potrafią (ku temu się skłaniam)
b) PiS ma szczere intencje, ale gówno potrafi
c) PiS przyciągał wyborców głodnymi kawałkami o reformach nastając na największych wrogów publicznych i obiecując co tylko się da i gówno z tych obietnic będzie, ale rzeczywiście widzą jakiś fundamentalny problem (jak np. tak lubiane przez Gadowskiego służby), który może wiedzą jak naprawić, a może tylko im się zdaje

bezwiednie uśmiechała mi się gęba z każdym Pana słowem...
też mam te same nadzieje, zwłaszcza dotyczące psl'u (umyślnie z małej litery)
pozdrawiam,
piotr

co ja myślę
myśle, że Pan miał rację pewnego Pana z "nowoczesnej" partii i koniczyny nie powinno byc w semie
Jerzy Targalski w Krakowie na spotkaniu powiedział, że może dojść po wyborach lekko zmanipulowanych wynikowo do kontynuacji umów okragłostolowych
myśle, że obecność tych dwoch partii jest tego wynikiem

Z obserwacji moich lokalnych żmij i głośności syczenia
wnioskuję, że władzy tak łatwo nie oddadzą
będą wkrecać swoich ludzi gdzie się da
Tak więc
Czuj czuj czuwaj!
złe nie śpi i bardzo się wije w konwulsjach

Powodzenia Panie Witoldzie
Niech wszystkie dobre siły wsperają nas w odzyskiwaniu Polski
Pozdrawiam

Nie pomyliłam się
Lokalne zachowanie żmij
przełożyło się na syki,wicie i agresję na wysokim szczeblu
Atak na PiS i przyszły rząd zaraz po ogłoszeniu jest realnością
Poszły nowe dyrektywy i wytyczne o poziomie zjadliwości
w POmylonej partii negatywne emocje szczytują
i powalą ich szybciej niż myślą :/

Sensem życia, jest sprawiedliwość. Jej minimalna jakość, to solidarność.
Bez rozumienia sprawiedliwości, wszystkie opinie, oceny, osądy, są ułomne.
Jedynym wzorcem DEMOKRACJI, tym samym pokojowego współżycia, jest ponad religijna, i ponad polityczna, na wskroś świecka, uniwersalna, nieskończenie racjonalna Nauka Jedynego Ojca.
http://nauka-boga.pl

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.