Komentarz Tygodnia 28.10.2015

O sytuacji w polityce po wyborach.

Komentarze

Panie Witoldzie. Ale społeczeństwo tak było wychowywane przez wiele lat! Ludzie przywykli do płytkiej, prymitywnej i agresywnej narracji. A media będą teraz do bólu cyniczne.
Kto obnaży ta hipokryzję przekazu medialnego? To dopiero jest misja!

Tak, jak zwykle cudowny i trafny komentarz, uwielbiam Pana za te trafne wypowiedzi i otworzenie mi oczu na naszą rzeczywistość.

Niektórzy z bólem odchodza do historii. Z uśmiechem i ze śmiechem. Im szybciej tym lepiej. Żadnych pił i ryzykownych podań ręki. W zamian za to wszystkie mądre polityczne wygrane dłonie na pokład. Praca praca praca. Dla dobra narodu, by mógł spokojnie pracować na pomnażanie dóbr narodowych i swoich.
I co nas obchodza kanały prawy,lewy, ośmiarniczki, korpulentne sopranistki. Czas na zmiany!!! Przestańmy patrzeć wstecz na płaczacą odchodzacą historię. Czas zamiatać w TV i Radiu. Sprzątać gdzie się da i na ile pozwalają okoliczności. Potrzebuje normalności i poczucia, że Polska moja ojczyzna stoi za mną murem, i jak matka chroni, stwarza możliwośći. Osobiście dość mam wojenek i gry na emocjach. Jestem dobrej myśli. Ma być dobrze i będzie dobrze! Łapy chytrze wyciagniete do zgody z czasem uschną, a my nie ogladając się na nikogo odbudujemy co zrujnowane.

Tym komentarzem zasłużył Pan na miano nadwornego błazna PiS. Szkoda tylko, ze jest to nominacja samozwańcza. I dlatego tez taka żałosna.

Tym komentarzem zasłużył Pan na miano nadwornego błazna PiS. Szkoda tylko, ze jest to nominacja samozwańcza. I dlatego tez taka żałosna.

na razie z tego co do nas dociera, to Prezes Kaczyński i minister Ziobro chcą wydać pana Romana Polańskiego Amerykanom ...

"zabawiał" się z nieletnią. Zapomnieliście? Wuj Sam na szczęście nie zapomina. W budę go i dostawić na lotnisko z biletem w jedną stronę.

Uwielbiam Pana poczucie humoru.. święte słowa w materiale. Dziękuję

tak na razie, to politycy PiS-u są oburzeni wyrokiem sądu, który odmówił ekstradycji 82 letniego Romana Polańskiego. Domagają się od prokuratora aby odwołał się od decyzji sądu. Pan Jerzy Giedroyć określiłby, to jako czysty TKM ... Można także przypuszczać dlaczego Pan Jerzy nie przyjechał nigdy do Polski po 1989 roku, widocznie uważał, że to jeszcze nie ta Polska ...

Panie Witku,
z zaciekawieniem oglądamy z rodziną Pana komentarze za które pięknie dziękujemy. Czy mógłbym prosić o nagrywanie filmików z lepszym dźwiękiem? Nie zawsze mam idealne warunki do odtwarzania Pana filmików i często po prostu nie wszystko słyszę.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Panie Witku co z panem o rumuńskim nazwisku? 10 razy pan powtórzył "nie wejdzie"?????

a może w PiS-ie nie lubią Żydów, chyba na tej samej zasadzie co nie chcieli kiedyś przyjąć murzyna do KPN-u ...

Wszystko fajnie. Słucham Pana systematycznie i lubię słuchać. Sama prawda tylko ten "dom wariatów" bardzo mi się nie podobał. Tam też są ludzie, którym należy się szacunek, często przeorani przez życie i decyzje polityków (banki, urzędy skarbowe itp. potrafią zmienić człowieka we wrak). Nigdy nie wiadomo kto tam trafi. Pracuję czasami z takimi ludźmi i w dużej części wykazują się większa racjonalnością niż politycy każdej frakcji. Proszę używać nazwy szpital dla psychicznie chorych. Pozdrawiam.

Proszę. Nie zartujcie sobie z tą pracą. Prawda jest taka że wyborcy PiS kierują się emocjami tak samo jak wyborcy PO. To ze komuś bardziej odpowiada emploi jednych czy drugich nie znaczy ze jedni czy drudzy maja fachowców. A co do pana Gadowskiego. Pewnie mu nie dorównuje inteligencją co sugeruje ze wszystko powyższe wie i celowo działa ma rzecz PiS. Weryfikacją będą pierwsze poważne stopy PiS i jego reakcja.

Juz jutro ....URODZINY
Witold Franciszek Gadowski (ur. 4 listopada 1964 w Zakopanem)

No witam Panie Witku, i po kolei:
no sorry, sorry, sorry, że tak wyszło jak wyszło, ale Pan się nie smuci? Nie powiem, że jestem w stanie skrajnego wzruszenia, ale mam ogromną nadzieję,że chamstwo w państwie wreszcie się skończy, więc ogólnie jestem happy.
No i cóż my możemy tym smutasom na pocieszenie rzeć? chyba tylko tyle, że po pewnym czasie wszystko przestaje być tym , czym było na początku.
A kuhpulentna pani występująca w chahakterze phezydenta Wahszawy uthaciła ostatnio swój szehoki uśmiech.
Dziennikarzełki - na etapie wielkiego pierniczenia: co dalej z lewicą?? Oooooo! biedne miśki wypierwiastkowane poza nawias. Jaka szkoooda!
Folklorystyczna partia RAZEM - nowe społeczeństwo eksperymentalnych gatunków, tęczo-aktywiści i mesjasze zaczadzeni karierą. szkoda słów.
Kukiz - nie mam zdania. Zobaczymy czy chciwość jego ludzi nie okaże się ślepsza niż miłość.
Nowoczesna - chyba miał Pan rację, że to ruch wykreowany przez jakieś służby i oddolnie poczęty przez L.B. - pana, który miał odejść. No bo zanim na dobre zaistnieli to mieli już 11% poparcia (?). Pożyjemy, zobaczymy czy zaznaczą obecność przy sterze swoich agentów.
Wczoraj miałam niespotykanie obrzydliwą przyjemność oglądania ,,Kropki nad i". Monia w żałobie po PO - cała w czerni od góry do dołu. O pardon - obcasy przy czarnych butach były czerwone. Chyba się Moni zaczął palić grunt pod nogami. Gośćmi tej znanej z bezstronności dziennikarki była psychopatologia nienawiści Niesiołowski i p. Kempa.
Oooo ludzie! czy on się czymś zatruł? nawąchał się czegoś? i teraz ma halucynacje ze cały czas jest w partii rządzącej? Opary niewątpliwie mu film wyświetliły i biedak miał Fata-morganę, że to prawda. Tryskał jadem na prawo i lewo, a na wypowiedzi swego adwersarza reagował w typowy dla siebie sposób: to ohydne, kłamliwe, plugawe, obrzydliwe, nikczemne, podłe, żenujące, haniebne i bezczelne kłamstwo. Osobliwa osobowość. No cóż panie Niesiołowski, miałeś okazję do lansowania się, ale jak to każda okazja ma swój termin ważności.
No tak, i znów morduję klawiaturę i nie wiem czy nie na darmo. Panie Witku złociutki niech Pan z nami trochę pogrypsuje. Czy Pan czyta tą naszą radosną twórczość??
Lubi Pan dostawać miłe życzenia? to wpadnę tu jutro. czy może jest to dla Pana dzień, którego lepiej nie pamiętać?
Tymczasem pozdrawiam
Marzena

Tutaj w Anglii jeszcze nie ma Pan Urodzin ale w Kraju już tak, zatem dużo zdrowia i wytrwałości w szerzeniu prawdy.
Pozdrawiam, Piotr

Panie Witku, podobno urodziny to nic innego jak tylko narażanie się na niepotrzebne stresy w postaci koncentrowania się na zbędnych w tym przypadku liczebnikach. Ale co tam. No więc uwaga bo zaczynam:
Najwspanialszy człowieku w całym ludzkim tłumie, życzę Ci w tym dniu, aby każdy dzień był niezapomnianą przygodą, aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu. Życzę Ci wszystkich wspaniałości tego świata - a Ty wybierz to co dla Ciebie najmilsze, najpiękniejsze i najukochańsze i niech stanie się to zdobyczą dnia codziennego.
Życzę spełnienia marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić i nadziei bez której nie da się żyć.
pozdrawiam - Marzena

P.S. A gdzie mój wczorajszy komentarz? taki długi! Czyje służby go czytają? Zaczynam się bać.

Witam,
Miał Pan rację z przeniesieniem "sporu" na grunt "europejski".
Pozdrawiam, Tomasz

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.