Komentarz Tygodnia 21.10.2015

Czy po wyborach obywatele będą wreszcie utożsamiać się z rządem?

Komentarze

Witam,
Bardzo lubię Pana komentarze. Jest Pan znakomitym obserwatorem życia politycznego- gratuluję kultury w komentarzach - pozdrawiamy z Częstochowy.
Irena i Andrzej Bandurowie

Dzięki Panie Witku za sendo sprawy w politycznym bigosie - z kawałkami wyborczego mięsa. Racja obiektywna prawie zawsze nie zdradza swojego położenia, jeżeli tylko dostrzega w pobliżu panoszącą się pychę i niekompetencję ludzi wyzutych z odpowiedzialności za swoje czyny. Pani Kopacz jest przykładem stanu, którego zazdrościć się nie powinno - ani życzyć komukolwiek niepodobna. Po prostu, jest - jak jest kwaśny deszcz. Lubi żyć słodko; paskudnie objada się lodami na koszt państwa (?). Niekompetentna i fałszywa do szpiku kości. Smoleńska "wiedźma"? Z pewnością. Premier polskiego Rządu? Przenigdy - wolałbym pusty fotel przez 100 lat.

Pana Komentarze Tygodnia, to coś na co zawsze czekam niecierpliwie cały tydzień. Proszę nie wyjeżdżać tak często z Polski, bo bez Pana komentarza - nie ma dobrego tygodnia. Pozdrawiam i życzę jeszcze wiele komentarzy.

Witam Pana. Oglądam każdy komentarz już od myślę ok. roku lubię Pana w wielu sprawach się z Panem zgadzam, ale nie potrafię zrozumieć skąd u Pana taka niechęć do partii korwin i innych ludziach walczących, mówiących o życiu, losie i przyszłości Polski takich jak Grzegorz Braun, Konrad Daniel, KNP i wielu innych w żadnym podsumowaniu nic Pan nie mówi o tych przedstawicielach, czy według Pana to nie są Polacy którzy się martwią o przyszłość tego kraju,narodu.Czy niezbyt ulega Pan PISOWI. Często mówi Pan o niezależnym dziennikarstwie o tym jak inni krzywdzą Polskę a w tych dywagacjach ciągle brakuje mi racjonalizmu i ogólnego wglądu w sytuację. Dziennikarz powinien relacjonować sprawę niezależnie i patrząc na każdą stronę(W Polsce nie ma tylko dwóch stron) i dawać ludziom którzy go słuchają niestronniczy punkt widzenia tak aby każdy mógł wyrobić sobie zdanie. Chodzi mi o to że uważam się za Patriotę obrońcom tych ziem oddał bym za nie swoje zdrowie i życie a Pan uzurpuje sobie prawo do bycia Polakiem popierając tylko Pis. Wiem że mówił Pan o tym że będzie Pan pierwszym krytykiem Pisu, ale czytając program Pisu można dopatrzeć się tylko kolejnego rozdziału socjalizmu. Wierzę w Pana inteligencję i w wielu sprawach ufam więc prosił bym ze swojej strony o większą bezstronność i próbę zrozumienia innego punktu widzenia na poprawę Rzeczypospolitej bo jeżeli nam wspólnie o to chodzi to nie ma mocnych abyśmy osiągnęli wspólny cel. pozdrawiam Cezary Bogucki jeżeli chce Pan nawiązać polemikę podaję adres cezarybogucki@tlen.pl

Z Michalkiewiczem jesteście Panowie bezkonkurencyjni. Pozdrawiam.

Siedem grzechów społecznych PO:polityka bez zasad,bogactwo bez pracy,przyjemność bez sumienia,wiedza bez kręgosłupa moralnego ,handel bez moralności,nauka bez człowieczeństwa i wiara bez poświęcenia Panie Witoldzie...oraz sowiecka manipulacja.
PS.Nie jestem z PIS ,ale myślę ...

Warto Pana słuchać
Pozdrawiam

obawiam się, że te remonty będą bardzo trudne. Za Jarosławem Kaczyńskim już stoją ludzie, którzy pilnować będą tych remontów. Proszę wygooglować dokładnie pana prof.dr hab. Witolda Modzelewskiego, ekspert od podatków. Obawiam się się, że do kurnika znowu został wpuszczony lis ...

jak w tytule...

Prosze Pana, rzad jest po to, zeby rzadzil, a nie zeby spoleczenstwo sie utozsamialo.
40 % Polankow, czyli niecala polowa ma poglady, nieety rasistowskie, ksenofobiczne, ktore politycy PIS i innych prawicowych grup tylko podsycaja. slichajac wypowiedzi PIS trudno znalezc jakis sens, wszystko to ogolniki i demagogiczne hasla. Preses partii jest zakompleksialym rzadnym wladzy samotnym wariatem, ktiory dowodzi nawet prezydentem, ktory jest marionetka. Mamy czesc spoleczenstwa o cechach zasciankowowsci, i przepraszam glupoty, ktiorzy nie potrafia wyciagac samodzielnych wnioskow. Takie mamy spoleczenstwo, i niestety nic na to nie poradzimy. ale jest demokracja i moge sobie tylko ponarzekac.

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.