Komentarz Tygodnia - 11.02.2016

Popłoch w ARMiR, szanse i zagrożenia nowej ekipy TVP Info i dalsza część słownika manipulacji.

Komentarze

A czemuż to nasz Gospodarzu, odstępujesz tak łatwo, bardzo atrakcyjny temat, innym? Rozmowa z Prezesem Kaczyńskim by go odputynizować to super materiał na teraz; zarówno tu w kraju jak i na UE i USA.

A Lis na swoim tłiterze napisał, że materiał BBC był "przesadnie OBIEKTYWNYM materiałem" i dlatego protestował przeciw niemu rzecznik MSZ. No i całe szczęście, że obiektywnie nie widać go już w TVP2, bo tenże osobnik obrażał swoją retoryką inteligencję znacznej części polskiej widowni.

Panie Witoldzie, co do treści i zasady przywraca mi Pan wiarę w górali, bo myślałem, że oni jedynie dudki z ceprów ciągnąć lubią. ;)

Pozdrawiam, życzę wytrwałości w pracy i czekam na dalsze materiały.

Panie Witoldzie!Jak zwykle merytoryka i swieze spojrzenie na swiat w czystej postaci.Mysle ze moj dziewiczy komentarz trafanie ocenia panska opinie i nie jestem w tym odosobniony.Pozdrawiam Piotr

Trzeba by się zająć jeszcze władzami OSP RP>

popiół na głowę ministra rolnictwa za zatrudnienie ziomka z Białegostoku, członka samoobrony a później PO, na lukratywnym stanowisku dyrektora odpowiedzialnego za nadzór właścicielski nad spółkami Agencji Nieruchomości Rolnej http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/bialystok/art/5652508,zadamy-odwola...

Czyli partie, kluby poselskie, sami posłowie, musieliby działać jedynie na rzecz Polski i Polaków, czego zresztą oczekuję od nich.
Tymczasem...
Forują, promują siebie, swoje pomysły, swój wizerunek polityczny. Nawet, jeśli jest on marny, jak ten Nuemana, czy Petru.
I tu partyjne interesy są kartą przetargową. Takie zresztą zadanie dała im partia, której są członkami: promować partię, nieważne, że ona nie ma programu, jak Nowoczesna.pl; że jest partią w rozkładzie, jak PO; że jest naszpikowana nepotyzmem i kunktatorami, jak PSL.
Tekst poselskiego ślubowania został wprawdzie podpisany, ale a przestrzeni publicznej ma być na pierwszym planie partia, nie Polska, nie naród.
Stąd wrogie spojrzenia, uwagi, czyli wojna.
Nawet jeśli PO, obciążona rozpowszechnianiem ideologii gender i homoseksualizmu, teraz mówi o rodzinie, to my, obywatele, nie mamy szans bezpośrednio zarzuć jej hipokryzji. Muszą za nas zrobić to posłowie PiS-u, bo daliśmy im mandat. Ale ja sobie życzę wypowiedzi i decyzji jasnych, jednoznacznych i, w wypadku decyzji błędnej, odpowiedzialności osobistej.

Pozdrawiam Pana i składam wyrazy uznania.
Szamanka

minister rolnictwa jedną ręką wyrzuca stare ekipy a drugą przyjmuje starych koalicjantów z samoobrony/PO http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/bialystok/art/5652508,zadamy-odwola..., ale cóż to ziomek z Białegostoku dostał niezłą fuchę
https://www.anr.gov.pl/web/guest/150/-/asset_publisher/P7lk/content/2241...

w TVP INFO dzisiaj słyszałem, że pani Kiszczakowa, to wdowa po zbrodniarzu ...

Minął tydzień
Stara wariatka zwyciężyła :-)
Szybko
Niespodziewanie
Zwycięstwo wariatki mnie cieszy

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.