Komentarz Tygodnia - 10.12.2015

O donoszeniu do UE i nowych perspektywach po wizycie prezydenta w Chinach.

Komentarze

Hej...Vitia;)))ja chodzę w T-shircie...i jestem do dyspozycji;)))

Panie Witku, niech już Pan się zajmuje terrorystami, służbami specjalnymi, mafią, mediami, czyli tym na czym Pan się zna, a ekonomią może nie, bo te propozycje wprowadzania "podatku od transakcji finansowych" w celu walki ze spekulacją, to jakimś stalinizmem pachnie ;)

A jak PiSowskie czynowniki donosiły na Polskę w PE to było OK? Jak Kali ukraść, to dobrze?

Jeśli Petru to "lepiej ubrany komiwojażer" to ty musisz być gorzej ubranym menelem. Przynajmniej ze zdjęcia tak wynika.

Jaki tam z Pana Belzebub :D
Diabły z Czerskiej to problem
Leją kłamstwa strugami
Mącą
Wściekle kły wystawiają
Wychylenie żubra /:D/ przegoni chamy w garniturkach
garniturkach markowych ...
marki o niemieckich,włoskich nazwach rodem z nazistowskich czasów ...

Faktycznie nie da się oglądać TV i słuchać radia
Propaganda, kłamstwa przyprawiają o mdłości
K---y i złodzieje przestali znać umiar
Tupią nogami i jak nieznośne bachory tarzają się w błocie
Trzeba cierpliwie poczekać ... na spadek formy
Zostawić ich w tych kałużach
w końcu padną ...
Nikt się za nimi /na nich/ nie będzie oglądał
Róbmy swoje
I bądźmy dobrej myśli.

Nie bądź taki pewny kolego. Fajnie jest się nawzajem pocieszyć, ale to nie zmienia rzeczywistości. Oni mają poparcie w EU gdzie jeszcze rządzą jak chcą. Na razie tylko w małej jej części ludzie (w dodatku nie wszyscy) krzyczą: "Król jest nagi!!"
Jeszcze wiele wody upłynie w Wiśle...

Panta rhei
Gerwazy
Panta rhei
;-)

Panta rhei
Gerwazy
Panta rhei
;-)

Proszę zwrócić uwagę na Program Drugi PR. To jest ten kierunek, w którym polskie media powinny dążyć.
pozdrowienia
P.

Swietny i madry jak zwykle - dzieki serdeczne!
Ale.. Nie wiem, czy zmiana kapitalu niemieckiego na chinski jest az tak dobrym wyjsciem... A co do podatku od transakcji finansowych (rewelacyjny pomysl!!!!), to w Niemczech opowiadaja o tym od lat,ze chca go wprowadzic w EU ale chyba i tak go wprowadza, a szkoda... Moze polaczyc wysilki? ;-)

Prosze Pana prosze nie namawiac do powstania drugiego podatku od dochodow kapitalowych bo taki podatek juz jest wynosi 19% .Jest o wiele istotniejsze rozmontowanie kapitalizmu oligarchicznego skoro przyszly dobre okolicznosci ku temu niz blokowac rozwoj autentycznego rynku ktory musi byc wolny a czescia tego rynku jest spekulacja .i inwestowanie . Te procesy powinny byc nizej opodatkowane lub wylaczone z opodatkowania dla tych ktorzy niedawno zaczeli i niemaja nawet na przyzwoita emeryture .Jak wyrownac ta szalona dysproporcje pomiedzy mega-bogaczami a zwyklymi ludzmi ktorzy tez chca uczestniczyc w rynku to jest problem do rozwiazania przez sprawiedliwy system finansowy a nie dowalanie na oslep wszystkim nowy podatek . Pozdrawiam Bogdan

Szanowny Panie Witoldzie,lubię Pana cenne komentarze, lubię Pana sarkastyczne poczucie humoru i te liczne literackie odniesienia, wkręty, porównania. Zaczęłam Pana systematycznie oglądać po fali ekspansji muzułmanów na Europę, trafne Pana oceny wzbudziły moje uznanie i podziw. Oglądając TV Republika, teraz wiem, że przez skajpa rozmawiano z Panem, teraz wiem ,że ten Pan to Pan. Dzięki za obronę Kościoła i widzenie jego państwowotwórczej roli. Dzięki serdeczne, i nie stępiać pazurów.
Helena Kowalska, moher z antenką

Polsce potrzeba wolnych mediòw jak tlenu, bo inaczej zadusza nas swoja "demokratyczna propaganda". Nie mozemy rzadzacych zostawic na pastwe atakow petro-schultzowych. Zjednoczyli sily by zniszczyc w zalazku polskie dzwiganie sie ku autentycznej wolnosci. Mozemy nie zgadzac sie ze wszystkim co robi PIS, ale dopiero po oczyszczenu stajni Augiasza bedziemy mogli budowac prawdziwy pluralizm. Teraz wszyskie sily do walki z kwikiem okraglostolowym musza mowic jednym glosem.

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.