Komentarz Tygodnia 04.05.2015

O rodzinie Kraśko polskiej ziemi, maturze i PKL.

Komentarze

Zostaliśmy już dawno "wydygani", wyru..., wygrzmoceni, wydymani. Bardzo dobrze to stwierdziłeś Witold; jesteśmy "wydygani" i cały czas dymani przez lewą, prawą stronę i centrum. O walce bokserskiej mogę napisać tyle: żydostwo show. P.K.Linowe sprzedane - niepierwsze dobro społeczne, nie ostatnie, z tym, że już coraz mniej tego dobra. Co do Szczynukowicza, to otarło mi się o uszy, że na polowaniu miał ubić człowieka! Czyli zastrzelić z dubeltówki-sztucera! jest to skrzętnie ukrywane, bo media w większości żydowskie, sprzyjają lewatywie. Już martwię się co będzie 10 maja; czy znowuż będziemy czekać 2 tygodnie na ogłoszenie wyników. Na tematy Bliskiego Wschodu, wolę się nie wypowiadać. Mało mnie one obchodzą, tak, jak arabów polskie zmartwienia i manipulacje. Matury, to moim zdaniem jakaś farsa; tematy cały czas na niej-maturze, rodem z PRL-u, bo i to środowisko zawodowe nigdy nie zostało rozliczone z PRL-u, zlustrowane, zdekomunizowane, zdezubekizowane. Wczoraj widziałem jak rzecznik PiS-u wyszedł ze studia w proteście, że kandydat na prezydenta RP z PiS-u Andrzej Duda wcale nie jest pokazywany w telewizornii, podczas gdy lewatywa zaistniał tam notorycznie, gdzie program cykliczny po wiadomościach, prowadził akurat Kraśko, syn z komuszej, rodziny. Jakoś Juliuszowi Braunowi - preziowi telewizji SA. to nie przeszkadza.

Po ocenieniu książki autor R.A.Ziemkiewicz napisał: "Dziwi mnie opinia,jakobym napisał książkę głęboko pesymistyczną,odbierającą Polakom nadzieję"(...)
Zamiast się brać za krytykowanie autora książki należało wsłuchać się, w to co miał do powiedzenia ... ale czy wsłuchanie się, w tym stanie rzeczy mogło skutkować wystąpieniem pozytywnych działań??? Sczerze... Wątpię :(
/Ziemkiewicz/ "doświadczenie niewoli,ukradziony wiek XIX,brak pewnych mechanizmów społecznych,a wreszcie cynicznie,przez wiele lat uprawiana przez okupantów i ich kolaborantów inżynieria społeczna,obliczona na zabicie naszych narodowych instynktów. (...)
niestety przyniosła konkretne efekty...HDiKK są realne i namacalne.

Polska znika,a my stoimy i patrzymy bezsilni, spacyfikowani przez rządzące chamstwo. Tak do końca nie jestem pewna czy, "Wszyscy jesteśmy winni temu, że w Polsce panoszą się podłe kreatury i zwykli złodzieje.(...),ale pewna jestem,że "Tu trzeba lać w mordę!(...) / http://www.stefczyk.info/blogi/dziennik-chuligana/tu-trzeba-lac-w-morde,... /

Pozdrawiam
AM

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
2 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.